Novinky

N ovinky patří zcela jistě k nejsledovanějším rubrikám. Budete se zde pravidelně setkávat s důležitými skutečnostmi ovlivňujícími dění ve světě Dark Paradise. Patří sem upozornění o změnách v nastavení světa, postav, www stránek a případné technické či jiné upozornění.


RSS

20.10.2016 16:20

Vážení hráči,
omlouváme se za výpadek serveru. Na odstranění problému se pracuje. Děkujeme za trpělivost.

Edit: Server opět v provozu.

*GM Team*


03.10.2016 18:43

Vážení hráči,

dnes byl zavedena nová forma enchantu magických brnění (plate, chain a ring). Pomocí ukraftitelných itemů lze docílit posílení bonusu do statů na každé jednotlivé části brnění (síla u plate, síla a dexterita u chain a ring), toto si vyžádalo některé změny u brnění. Došlo k revizi váhy zbrojí a u některých k revizi AR. Některé dílčí kroky již proběhly (nezničitelnost adamantia), a některé ještě budou následovat (enchant kůží a kostí). Samotný enchant je bez fizzu, výroba zavisí na skillech, příprava materiálu na drátenictví a samotné vyrobení enchantu na kovařině. Enchantnout by měly jít pouze magická brnění (+5-+25), žádná jiná. V případě jakýchkoliv neobvyklých událostí kontaktuje GM Team. Děkujeme.

*GM Team*


27.09.2016 21:48

Vazeni hraci,

pokud mate zajem, muzete se zucastnit nedelniho turnaje rangeru .

*GM Team*


20.09.2016 12:14

Vážení hráči,
vzhledem ke vzrůstajícím vulgárním výrazům na DP fóru a ve hře, bychom vás chtěli požádat o zvýšenou míru slušnosti ve vašem projevování. Apelujeme tímto i na GM všech guild, aby si prohlédli weby a došlo k případné úpravě. Osobní urážky k zábavě rozhodně nepatří, a proto to od dnešního dne nebudeme trpět a hříšníci budou potrestáni. K postihu dojde i u hráčů, kteří obejdou ban na fóru.
Děkujeme za pochopení a následné dodržování.

*GM Team*


11.09.2016 14:16

Vážení hráči,

k dnešnímu dni naše řady opustil counselor Aahz. Prosíme už ho nekontaktujte v žádných záležitostech ohledně hry. Tímto mu také děkujeme za za jeho čas a chuť pracovat s hráči a vše čím přispěl k chodu serveru Dark Paradise.

*GM Team*


11.08.2016 17:35

Vážení hráči,

došlo ke změnám při startu nových postav. Všechna vysvědčení byla smazána a byl zpřístupněn quest i pro ty co jej neměli. Nový i staří hráči, kteří jej chtějí, musí splnit jednoduchý questík. Dále bude z hostince Sweet Dreams v Britain udělána zóna pro začínající postavy, kde budou začínat různé questy - včetně toho na vysvědčení. Doufáme, že tato změna zpříjemní začátky všem hráčům.

*GM Team*


31.07.2016 13:37

Vážení hráči,

do měst přibyli vendoři, kterým lze prodávat jisté zboží. To zboží lze i kupovat, pokuď jej vendoři mají v zásobě. Tito vendoři nové zboží negenerují, jen přeprodávají to co jim hráči prodali. Pomocí napsání příkazu sell lze zjistit, které předměty vendor vykupuje. (V případě cenových chyb a jakýchkoliv chyb prosíme hlaste přes systém page nebo na fóru. Děkujeme.)

*GM Team*


20.07.2016 18:46

Vážení hráči,

ode dneška budeme zkoušet nový způsob komunikace GMs a hráčů. K tomu bude sloužit stará diskuzní skupina uvnitř dp fóra.
Hlavní myšlenka je taková, že si guildy vyberou zástupce, který bude tlumočit nápady (a názory) celé guildy. Cíl je mít malou skupinu lidí, ale zahrnout tak většinu DP. Pokud budeme chtít znát váš názor na nastavení/nebo plánované změny, zeptáme se zástupců.
Prosíme guildy, ať si zvolí zástupce, kteří si pak napíšou na fórum o přístup do sekce.

*GM Team*


19.07.2016 19:53

Vážení hráči,

je opět možné se hlásit do Order/Chaos guild, i když nepříslušíte k žádné guildě. Byly otevřeny guildy Order a Chaos. Hlásit se můžete zatím via icq (Order - 301172316 a Chaos - 694935251)

*GM Team*


09.07.2016 09:32

Vážení hráči,

byl spuštěn test nových guildovních her. Více informací na fóru.

*GM Team*


05.07.2016 10:48

Vážení hráči,

jistě jste zaregistrovali nové správce hry (gamemastery), kteří se Vám budou snažit spestřit hru novými questy a eventy. Proto byla aktualizována složka na webu s kontakty .
Z důvodu nedostatku času a následné neaktivity byl do neaktivních game masterů přesunut Ocroc, a proto prosíme jej v žádném případě nekontaktujte. Věci ohledně herních záležitostí již neřeší. Mockrát mu děkujeme za všechnu práci, kterou zde vykonal, a nebylo jí málo. Dále prosíme, abyste kvůli herním záležitostem nepsali ani Acarovi, neboť řeší jen technické problémy a skripta. Herní záležitosti již také nejsou v jeho kompetenci.

*GM Team*


20.06.2016 08:00

Vážení hráči,
omlouváme se za výpadek serveru z neděle na pondělí. Bouřka nám způsobila menší komplikace.

*GM Team*


10.06.2016 20:03

Vážení hráči,

uspořádali jsme pro Vás menší soutěž o zajímavé poklady a odměny, která potrvá cca měsíc a kousek. Zúčastnit a vyhrát hlavní cenu může opravdu kdokoliv. Více informací na fóru.

*GM Team*


28.04.2016 10:37

Vážení hráči,

rádi bychom se na Vás, hráče, obrátili s prosbou o pomoc. Chtěli bychom posílit náš tým o tvůrčího člověka, který by pomohl se správou hry a rozvojem herního světa ve všech jeho aspektech. Pokud si myslíte, že vhodná osoba jste vy, nebo někoho ve Vašem okolí za takovou osobu považujete, tak prosíme neváhejte a kontaktujte nás na emailu uodarkparadise (zavináč) seznam (tečka) cz. Prosíme pokuste se nám zevrubně představit, případně představit dotyčného vhodného člověka se zanecháním kontaktu na něj. Napište nám prosím, co od té práce a snad i někdy zábavy očekáváte, a jaké jsou Vaše první cíle. Očekáváme pozitivní myšlení, iniciativu, trpělivost a spoustu fantazie. Děkujeme za pomoc.

*GM Team*


07.03.2016 22:38

Vážení hráči,
velice se omlouvám za návrat save o cca 3 hodiny. Bohužel jsem udělal chybu, která nešla jinak napravit.

*Counselor*


31.01.2016 11:18

Vážení hráči,

pro vynášení plných truhel z propadlých nájmů je nyní na konci Deceitu možnost koupit Chest Recovery Deed. Tento deed můžete použít na vynesení vlastní truhly z propadlého nájmu (secure chest, double secure chest, nebo bezpečnou).
Způsob získání a použití: Projdete modrou bránou (vyžaduje silver deed) a získáte deed. Poté poklikáte na deed a označíte truhlu, kterou chcete přemístit. Vyjdete ven z dungeonu do svého nového nájmu, nebo domku, kde poklikáte na deed znova (první poklikání je jen varování, že vám deed přenese truhlu na aktuální pozici a nastaví flag na deedu, při druhém truhlu přemístí) POZOR: deed funguje v jakékoliv domovní zoně - tedy i v domku s propadlými nájmy!

*GM Team*


13.01.2016 19:00

Vážení hráči,

ode dneška si můžete nechat vylepšit Guildovní Gate na Valhalle. Vylepšená brána bude po poklikání jednoho z členů guildy pouštět kohokoliv po dobu 5 sekund. Můžete tak nechat bránou projít i výpravu složenou částečně z neguildovních lidí. Cena tohoto vylepšení je 5M gp.

*GM Team*


09.01.2016 22:34

Vážení hráči,
omlouváme se za výpadek. Návrat save na 17:49 hod.

*GM Team*


24.12.2015 11:00

Vážení hráči,

přejeme všem štástné a veselé prožití svátků Vánočních, spoustu dárků a hodně štěstí a úspěchů do nového roku 2016.

*GM Team*


22.12.2015 13:26

Vážení hráči,

dnes večer ve 20:00 bude na programu PvP+PvM event. Kdo má zájem ať přijde. Více informací na fóru.

*GM Team*

Copyright 1999-2013 Dark Paradise