Guildy

Seznam guild

S eznam guild na serveru Dark Paradise včetně odkazů na domovské stránky. Zařazení do seznamu je generováno automaticky z údajů uvedených na guildstonech. Nekontaktujte GM pro uvedení vaší guildy do seznamu. Uvedení platného linku na guildovní webové stránky v položce "popis guildy" patří k povinnostem guildmastera (vyplňuje se link bez počátečního http://).

Neutral gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
AmonthiaAmonthia151844,2688,022.08.2015
BrotherhoodBrotherhood133173,788,008.07.2015
Crusaders of DestinyCrusader57803,1472,016.06.2015
Defenders of Holy RelicDoHR53464,1127,007.01.2016
Harpagons-Harpagon-22356,1605,2030.10.2015
KACERI-K-3482280,1608,2002.11.2015
Les enfants des etoilesEtoiles02424,536,012.09.2015
Loozersje LOOZER21314,994,001.07.2015
Lovci Draku-LD-5562904,736,022.08.2015
LovedLoved6841803,2343,025.06.2015
Magic GenerationMG02968,3360,1516.07.2015
Sadorovy duse+S+141383,3800,005.07.2015
SignSign132312,1748,2017.06.2015
SpolekSpolek61440,3864,017.06.2015
StrangersStrangers751941,1045,002.07.2015
Strazci SvetlaSanct Lor01477,1892,010.06.2015
TemplariTemplar5552194,805,015.09.2015
Ve jmenu roduROD2691615,1520,4012.01.2016
Very Intelligent RabbleV.I.R.161557,1688,3001.07.2015
Winged Riders-WR-3351998,2917,009.07.2015
Order gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
DarebaciOuch*01797,2343,025.06.2015
Projekt Robin-PR-02358,1605,2601.06.2015
Chaos gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
-Critical Chaos-*C-Chaos*02611,841,009.06.2015
Brotherhood Warriors>BHW<03174,788,006.07.2015
Winged Riders*WR*01998,2916,018.06.2015
PK gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
HatedHated10011796,2343,022.08.2015
Immortal Red SoulsIRSoul10363217,1655,3829.09.2015
MasokisM+MasokisM+10682085,1290,009.06.2015

Copyright 1999-2013 Dark Paradise