Guildy

Seznam guild

S eznam guild na serveru Dark Paradise včetně odkazů na domovské stránky. Zařazení do seznamu je generováno automaticky z údajů uvedených na guildstonech. Nekontaktujte GM pro uvedení vaší guildy do seznamu. Uvedení platného linku na guildovní webové stránky v položce "popis guildy" patří k povinnostem guildmastera (vyplňuje se link bez počátečního http://).

Neutral gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
-Rockstars-je Rockstar2555652,117,1028.08.2014
AmonthiaAmonthia151844,2688,022.10.2014
BraterstvoBraterstvo1122050,3122,001.09.2014
BrotherhoodBrotherhood133173,788,008.01.2015
CamarillaCamarilla736976,760,023.09.2014
Crusaders of DestinyCrusader57803,1472,016.09.2014
Defenders of Holy RelicDoHR53464,1127,007.01.2015
Harpagons-Harpagon-222356,1605,2027.01.2015
Hrdinove vsedniho dneHeroes01377,3856,004.09.2014
KACERI-K-3482280,1608,2002.11.2014
Lamer Guardians-LaG-85662,115,1012.08.2014
Les enfants des etoilesEtoiles02424,536,010.10.2014
Loozersje LOOZER21314,994,001.12.2014
Lost GenerationLost02968,3360,1516.10.2014
Lovci Draku-LD-5562904,736,022.12.2014
LovedLoved6841803,2343,025.09.2014
Renegades of EreborRenegades1374,555,2522.09.2014
Sadorovy duse+S+141383,3800,005.09.2014
SignSign132312,1748,2017.11.2014
SpolekSpolek61440,3864,017.09.2014
StrangersStrangers751941,1045,002.10.2014
Strazci SvetlaSanct Lor01477,1892,010.09.2014
TemplariTemplar5552194,805,015.10.2014
The Chosen OnesChosen350658,1008,008.09.2014
The WitchersWitcher2311424,3704,019.09.2014
Ve jmenu roduROD2691615,1520,4012.12.2014
Very Intelligent RabbleV.I.R.161557,1688,3001.12.2014
Winged Riders-WR-335624,2142,009.10.2014
Zlaty kruhZlaty Kruh3342046,2782,014.10.2014
Order gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
DarebaciOuch*01797,2343,025.09.2014
Man cool big playersCOOL01905,1034,010.10.2014
QuagaarsQuagaars02227,787,016.09.2014
Chaos gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
Amonthia Knights*Amonthia*05654,119,1208.08.2014
Brotherhood Warriors>BHW<03174,788,006.01.2015
Chaos WarriorsChaos Warriors01521,1440,1530.09.2014
CharpagonCHarpagon01781,577,703.11.2014
Winged Riders*WR*0624,2141,118.09.2014
PK gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
HatedHated10011796,2343,022.09.2014
Immortal Red SoulsIRSoul10363217,1655,3829.01.2015
Kill me too-KM2-12572666,2080,507.09.2018
LoyalLoyal10111254,1712,026.10.2014
Masokism+MasokisM+1003313,1077,002.10.2014
Vevericky-5v1-12941894,449,021.09.2014

Copyright 1999-2013 Dark Paradise