Guildy

Seznam guild

S eznam guild na serveru Dark Paradise včetně odkazů na domovské stránky. Zařazení do seznamu je generováno automaticky z údajů uvedených na guildstonech. Nekontaktujte GM pro uvedení vaší guildy do seznamu. Uvedení platného linku na guildovní webové stránky v položce "popis guildy" patří k povinnostem guildmastera (vyplňuje se link bez počátečního http://).

Neutral gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
-Rockstars-je Rockstar2551889,449,028.04.2014
AmonthiaAmonthia151844,2688,022.05.2014
BraterstvoBraterstvo1122050,3122,001.05.2014
BrotherhoodBrotherhood133173,788,008.07.2014
CamarillaCamarilla736976,760,023.05.2014
Crusaders of DestinyCrusader57803,1472,016.07.2014
Defenders of Holy RelicDoHR53464,1127,007.09.2014
Harpagons-Harpagon-222356,1605,2027.10.2014
Hrdinove vsedniho dneHeroes01377,3856,004.05.2014
KACERI-K-3482280,1608,2002.07.2014
Lamer Guardians-LaG-81998,2917,012.05.2014
Les enfants des etoilesEtoiles02424,536,010.06.2014
Loozersje LOOZER21314,994,001.07.2014
Lost GenerationLost02968,3360,1516.06.2014
Lovci Draku-LD-5562904,736,022.08.2014
LovedLoved6841803,2343,025.04.2014
Renegades of EreborRenegades1374,555,2522.04.2014
Sadorovy duse+S+141383,3800,005.06.2014
SignSign132312,1748,2017.05.2014
SpolekSpolek61440,3864,017.05.2014
StrangersStrangers751941,1045,002.07.2014
Strazci SvetlaSanct Lor01477,1892,010.05.2014
TemplariTemplar5552194,805,015.05.2014
The WitchersWitcher2311424,3704,019.05.2014
Tri kamaradi a JerryTkaJ4977,1320,014.05.2014
Ve jmenu roduROD2691615,1520,4012.12.2014
Very Intelligent RabbleV.I.R.161557,1688,3001.07.2014
Winged Riders-WR-335624,2142,009.06.2014
Zlaty kruhZlaty Kruh3342046,2782,014.06.2014
Order gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
DarebaciOuch*01797,2343,025.06.2014
Man cool big playersCOOL01905,1034,010.06.2014
QuaggarsQuaggars02227,787,122.06.2014
Chaos gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
065,74,000.00.0000
Amonthia Knights*Amonthia*02623,155,008.04.2014
Brotherhood Warriors>BHW<03174,788,006.08.2014
Chaos WarriorsChaos Warriors01521,1440,1530.06.2014
CharpagonCHarpagon01781,577,703.05.2014
Winged Riders*WR*0624,2141,118.06.2014
PK gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
Akolyte ZatracenychZatraceni10383325,1897,109.05.2014
DevilsDevils10353216,1655,3702.04.2014
HatedHated10011796,2343,022.06.2014
Immortal Red SoulsIRSoul10363217,1655,3829.05.2014
Masokism+MasokisM+10032632,2096,1002.05.2014
Thirsty for ImmortalityThirsty10024468,430,016.04.2014
Vevericky-5v1-12941894,449,021.04.2014

Copyright 1999-2013 Dark Paradise