Guildy

Seznam guild

S eznam guild na serveru Dark Paradise včetně odkazů na domovské stránky. Zařazení do seznamu je generováno automaticky z údajů uvedených na guildstonech. Nekontaktujte GM pro uvedení vaší guildy do seznamu. Uvedení platného linku na guildovní webové stránky v položce "popis guildy" patří k povinnostem guildmastera (vyplňuje se link bez počátečního http://).

Neutral gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
AmonthiaAmonthia151844,2688,022.02.2017
BrotherhoodBrotherhood133173,788,008.03.2017
Crusaders of DestinyCrusader57803,1472,016.12.2016
Defenders of Holy RelicDoHR53464,1127,007.01.2017
Harpagons-Harpagon-22356,1605,2030.06.2017
KACERI-K-3482280,1608,2002.07.2017
KontoliKontoli494584,737,023.12.2016
Les enfants des etoilesEtoiles02424,536,012.03.2017
Loozersje LOOZER21314,994,001.03.2017
Lovci Draku-LD-5562904,736,022.01.2017
Magic GenerationMG482968,3360,1516.01.2017
RebornReborn321966,3574,018.02.2017
SignSign132312,1748,2017.12.2016
SpolekSpolek61440,3864,017.12.2016
StrangersStrangers751941,1045,002.06.2017
Strazci SvetlaSanct Lor01477,1892,010.01.2017
TemplariTemplar5552194,805,015.03.2017
Ve jmenu roduROD2692935,609,012.05.2018
Winged Riders-WR-3351998,2917,009.06.2017
Order gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
Biolit(S)top01950,2691,2022.03.2017
DarebaciDarebak01797,2343,025.06.2017
Order Magic GenerationOMG02970,3360,1501.12.2016
Chaos gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
Brotherhood Warriors>BHW<03174,788,006.03.2017
PK gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
HatedHated10011796,2343,022.07.2017
Immortal Red SoulsIRSoul10363217,1655,3829.05.2017
Last of Legends-LoL-10031116,3012,029.12.2016
LoyalLoyal10661157,2412,028.01.2017
Projekt RobinDe Martis10021318,976,026.08.2017

Copyright 1999-2013 Dark Paradise