Guildy

Seznam guild

S eznam guild na serveru Dark Paradise včetně odkazů na domovské stránky. Zařazení do seznamu je generováno automaticky z údajů uvedených na guildstonech. Nekontaktujte GM pro uvedení vaší guildy do seznamu. Uvedení platného linku na guildovní webové stránky v položce "popis guildy" patří k povinnostem guildmastera (vyplňuje se link bez počátečního http://).

Neutral gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
AmonthiaAmonthia151844,2688,022.07.2016
BrotherhoodBrotherhood133173,788,008.09.2016
Crusaders of DestinyCrusader57803,1472,016.06.2016
Defenders of Holy RelicDoHR53464,1127,007.01.2017
Harpagons-Harpagon-22356,1605,2030.11.2016
KACERI-K-3482280,1608,2002.06.2016
KontoliKontoli491835,3644,023.06.2016
Les enfants des etoilesEtoiles02424,536,012.07.2016
Loozersje LOOZER21314,994,001.03.2017
Lovci Draku-LD-5562904,736,022.09.2016
Magic GenerationMG482968,3360,1516.08.2016
RebornReborn321912,3573,018.06.2016
Sadorovy duse+S+145653,118,1005.05.2016
SignSign132312,1748,2017.07.2016
SpolekSpolek61440,3864,017.06.2016
StrangersStrangers751941,1045,002.12.2016
Strazci SvetlaSanct Lor01477,1892,010.07.2016
TemplariTemplar5552194,805,015.03.2017
Ve jmenu roduROD2692935,609,012.01.2017
Very Intelligent RabbleV.I.R.161557,1688,3001.08.2016
Winged Riders-WR-3351998,2917,009.01.2017
Order gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
DarebaciDarebak01797,2343,025.06.2016
Order Magic GenerationOMG02970,3360,1501.07.2016
Chaos gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
Brotherhood Warriors>BHW<03174,788,006.09.2016
PK gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
HatedHated10011796,2343,022.06.2016
Immortal Red SoulsIRSoul10363217,1655,3829.05.2016
LoyalLoyal10661157,2412,028.05.2016
Projekt RobinDe Martis10021318,976,026.08.2017

Copyright 1999-2013 Dark Paradise