Guildy

Seznam guild

S eznam guild na serveru Dark Paradise včetně odkazů na domovské stránky. Zařazení do seznamu je generováno automaticky z údajů uvedených na guildstonech. Nekontaktujte GM pro uvedení vaší guildy do seznamu. Uvedení platného linku na guildovní webové stránky v položce "popis guildy" patří k povinnostem guildmastera (vyplňuje se link bez počátečního http://).

Neutral gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
AmonthiaAmonthia151844,2688,022.03.2015
BrotherhoodBrotherhood133173,788,008.01.2015
CamarillaCamarilla736976,760,023.12.2014
Crusaders of DestinyCrusader57803,1472,016.01.2015
Defenders of Holy RelicDoHR53464,1127,007.05.2015
Harpagons-Harpagon-222356,1605,2027.03.2015
Hrdinove vsedniho dneHeroes01377,3856,004.01.2015
KACERI-K-3482280,1608,2002.04.2015
Les enfants des etoilesEtoiles02424,536,010.02.2015
Loozersje LOOZER21314,994,001.02.2015
Lost GenerationMG02968,3360,1516.01.2015
Lovci Draku-LD-5562904,736,022.01.2015
LovedLoved6841803,2343,025.04.2015
Renegades of EreborRenegades1374,555,2522.01.2015
Sadorovy duse+S+141383,3800,005.02.2015
SignSign132312,1748,2017.02.2015
SpolekSpolek61440,3864,017.01.2015
StrangersStrangers751941,1045,002.02.2015
Strazci SvetlaSanct Lor01477,1892,010.01.2015
TemplariTemplar5552194,805,015.01.2015
Ve jmenu roduROD2691615,1520,4012.10.2015
Very Intelligent RabbleV.I.R.161557,1688,3001.02.2015
Winged Riders-WR-3351998,2917,009.01.2015
Order gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
DarebaciOuch*01797,2343,025.01.2015
Man cool big playersCOOL05664,116,2010.12.2014
Chaos gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
Brotherhood Warriors>BHW<03174,788,006.01.2015
Chaos WarriorsChaos Warriors01521,1440,1530.12.2014
CharpagonCHarpagon05663,114,1303.12.2014
Winged Riders*WR*01998,2916,018.01.2015
PK gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
HatedHated10011796,2343,022.02.2015
Immortal Red SoulsIRSoul10363217,1655,3829.01.2015
LoyalLoyal10111254,1712,026.12.2014

Copyright 1999-2013 Dark Paradise